Produkty českých značek

Má velmi lehkou, tekutější texturu a okamžitě se vstřebává. Obsahuje více vody než emulze a zároveň menší koncentraci aktivních látek. Je vhodný pro citlivou pleť nebo při vrstvení kosmetiky.

Produkty v sypké formě bez jakékoli vodní složky. Jsou praktické na cestování i na doma. Před použitím je stačí rozmíchat ve vodě.

Konzistencí je lehčí než krém a hustší než fluid nebo sérum. Lehce se roztírá i vstřebává, neucpává póry a pokožku hezky hydratuje díky spojení oleje a vody.

Neparfémované produkty, které neobsahují žádnou látku přidanou jen kvůli vůni. Některé mohou mít jemné aroma, které jim přirozeně dodávají jiné použité suroviny ve složení.

Produkty s přidanou vonnou látkou. 99 % pokladů na Econea.cz obsahuje přírodní parfemaci, ostatní šetrnou syntetickou parfemaci s jasným původem aromatu. Informaci o vůni najdete u každého produktu.

Přírodní poklady s šetrným složením vhodným pro aknózní, citlivou, podrážděnou, vysušenou nebo jakkoli problematickou pokožku.

Certifikované organické produkty vyrobené podle zásad a přísných podmínek ekologického zemědělství, které hospodaří bez syntetických prostředků.

Čistě rostlinné produkty bez jakýchkoli živočišných složek a jejich derivátů.

Produkty českých značek

Zobrazit další podkategorie

Vyfiltrovat:

2032 produktů
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Z biobavlny a bambusu

Standardní cena 4,13 €
2,58 € / 100 g
Skladem 3 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Bez palmového oleje

Standardní cena 2,29 €
2,29 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Lesklá okna, zrcadla i nerez bez šmouh

Standardní cena 4,97 €
0,66 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Bavlněná, po složení se vejde do kapsy

Standardní cena 9,14 €
Skladem 0 kusů
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Z PEFC certifikovaného dřeva

Standardní cena 4,13 €
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S vyměnitelnou hlavicí

Standardní cena 4,55 €
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

I k ručnímu praní jemného prádla a vlny

Standardní cena 5,80 €
2,90 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Antibakteriální pomocník

5,80 €
0,58 € / 1 ml 0,49 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Životabudič

5,80 €
0,58 € / 1 ml 0,49 € / 1 ml
Skladem 5 kusů
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Zlepšovač nálady

4,55 €
0,46 € / 1 ml 0,35 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Podpoří dýchací cesty a soustředění

7,47 €
0,56 € / 1 ml 0,75 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Univerzální oblíbenec

5,80 €
0,58 € / 1 ml 0,42 € / 1 ml 0,49 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
50 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Uleví při nachlazení

5,38 €
0,54 € / 1 ml 0,44 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Zjistíte, kolik změkčovače vody potřebujete

Standardní cena 1,46 €
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Pro účinné praní v tvrdé vodě

8,30 €
0,98 € / 100 g 0,79 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
Zip sáček 850 g
5 kg
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Pro snadné mytí lahví a lahviček

Standardní cena 7,89 €
0,79 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Sladká vůně zralých pomerančů

Standardní cena 5,80 €
5,80 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Vůně pomeranče, skořice a hřebíčku

Standardní cena 8,30 €
8,30 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Vůně pomeranče, skořice a hřebíčku

Standardní cena 8,30 €
0,83 € / 1 ml
Skladem 5 kusů
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Z kokosových vláken a dřeva

Standardní cena 2,88 €
Skladem 0 kusů
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

I pro nejjemnější prádlo

Standardní cena 6,22 €
0,62 € / 1 prací dávka
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Praktický univerzální čistič

Standardní cena 4,97 €
0,66 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Šetrnější náhrada aviváže

6,63 €
0,66 € / 100 ml 0,62 € / 100 ml
Skladem 0 kusů
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 l
2 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Umyje nádobí, podlahu i prádlo

Standardní cena 9,56 €
5,79 € / 100 g
Skladem 4 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S pomerančem

Standardní cena 4,13 €
0,83 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Koncentrovaný a vysoce účinný

7,89 €
0,79 € / 100 g 0,73 € / 100 g 0,83 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
Sáček 1 kg
Sáček 5 kg
Sáček 500 g
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Všestranný pomocník

3,71 €
0,37 € / 100 g 0,35 € / 100 g 0,33 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 kg sáček
2 kg pytel
5 kg pytel
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Zvládne inkoust, motorový olej i žvýkačky

7,05 €
0,94 € / 100 ml 0,58 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
750 ml
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

V BIO kvalitě

27,08 €
0,41 € / 1 prací dávka 0,45 € / 1 prací dávka
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 kg
500 g
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Pomůže při vyčerpání

13,31 €
0,44 € / 1 ml 0,54 € / 1 ml
Skladem 2 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
30 ml
10 ml

Můj proklepnutý košík (0)

Zatím se v košíku nic nenachází.

Vyberte zemi a měnu

Nelétáme ještě do celého světa jako čínské cvičky, ale doručujeme do Čech a na Slovensko.

Pokračovat
Už jen krůček k eko srdcovkám

Pro ukládání a zobrazení oblíbených zelenáčů se prosím přihlaste nebo registrujte.