Produkty českých značek

Má velmi lehkou, tekutější texturu a okamžitě se vstřebává. Obsahuje více vody než emulze a zároveň menší koncentraci aktivních látek. Je vhodný pro citlivou pleť nebo při vrstvení kosmetiky.

Produkty v sypké formě bez jakékoli vodní složky. Jsou praktické na cestování i na doma. Před použitím je stačí rozmíchat ve vodě.

Konzistencí je lehčí než krém a hustší než fluid nebo sérum. Lehce se roztírá i vstřebává, neucpává póry a pokožku hezky hydratuje díky spojení oleje a vody.

Neparfémované produkty, které neobsahují žádnou látku přidanou jen kvůli vůni. Některé mohou mít jemné aroma, které jim přirozeně dodávají jiné použité suroviny ve složení.

Produkty s přidanou vonnou látkou. 99 % pokladů na Econea.cz obsahuje přírodní parfemaci, ostatní šetrnou syntetickou parfemaci s jasným původem aromatu. Informaci o vůni najdete u každého produktu.

Přírodní poklady s šetrným složením vhodným pro aknózní, citlivou, podrážděnou, vysušenou nebo jakkoli problematickou pokožku.

Certifikované organické produkty vyrobené podle zásad a přísných podmínek ekologického zemědělství, které hospodaří bez syntetických prostředků.

Čistě rostlinné produkty bez jakýchkoli živočišných složek a jejich derivátů.

Produkty českých značek

Zobrazit další podkategorie

Vyfiltrovat:

2032 produktů
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S pomerančem, hřebíčkem a skořicí

Standardní cena 25,54 € 28,37 €
Skladem 0 kusů
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

100% přírodní, z kokosovo-sójového vosku

Standardní cena 29,48 € 32,76 €
Skladem 0 kusů
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Na úklid i do kuchyně

Standardní cena 10,44 € 11,60 €
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Šampioni pro nejcitlivější pleť

Standardní cena 25,88 € 27,83 €
Skladem 0 kusů
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Na bázi rostlinného alkoholu, bez chlóru

9,14 €
1,22 € / 100 ml 1,15 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
750 ml
1 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Univerzální čistič

7,72 €
0,77 € / 100 g 0,68 € / 100 g 0,58 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 kg - zip sáček
5 kg - pytel
15 kg - kbelík
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Snadné rozlévání do menších lahviček

Standardní cena 3,46 €
0,07 € / 100 ml
Skladem 5 kusů
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

I pro domácí čističky

4,97 €
0,66 € / 100 ml 0,58 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
750 ml
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Zabraňuje usazování vodního kamene

4,97 €
0,25 € / 100 g 0,21 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
2 kg
5 kg
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Prádlo zůstane měkké i bez aviváže

Standardní cena 8,30 €
0,25 € / 1 prací dávka
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Široké využití

6,22 €
0,62 € / 100 ml 0,54 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 l
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Z mýdlových ořechů v BIO kvalitě

8,30 €
0,83 € / 100 ml 0,79 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 l
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Nádobí bez šmouh a zaschlých kapek

6,22 €
0,83 € / 100 ml 0,75 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
750 ml
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Odstraní usazeniny

5,80 €
0,77 € / 100 ml 0,67 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
750 ml
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S rozmarýnem, cedrem a levandulí

Standardní cena 5,80 €
5,80 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Energizuje, čistí vzduch

5,80 €
58,00 € / 100 ml 48,53 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Silné repelentní účinky

4,55 €
45,50 € / 100 ml 34,63 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Dodává optimismus

5,38 €
53,80 € / 100 ml 44,37 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Mužná a zklidňující vůně

5,38 €
44,37 € / 100 ml 53,80 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Svěží vůně borového lesa a jehličí

5,38 €
53,80 € / 100 ml 44,37 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Sladký pomeranč a zemitý cedr atlaský

Standardní cena 5,80 €
5,80 € / 100 ml
Skladem 0 kusů
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S citronelou a mátou rolní

Standardní cena 5,80 €
5,80 € / 100 ml
Skladem 3 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S 5 % vavřínového oleje, jemné i pro miminka

5,38 €
5,38 € / 1 ks 4,72 € / 1 ks
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 ks
6 ks
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Svěží citrusová vůně i do kanceláře

Standardní cena 5,80 €
5,80 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Kořeněná vůně s nádechem Středomoří

Standardní cena 5,80 €
5,80 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Překryje pachy i v blízkosti toalety

Standardní cena 5,80 €
5,80 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Výrazná a příjemně bylinná vůně

Standardní cena 5,80 €
5,80 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Na jeden prací cyklus stačí lžíce

8,30 €
0,15 € / 1 prací dávka 0,12 € / 1 prací dávka 0,10 € / 1 prací dávka
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
pap. sáček 850 g
pap. pytel 5 kg
15 kg
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Z mýdlových ořechů a olivového mýdla

8,30 €
0,15 € / 1 prací dávka 0,10 € / 1 prací dávka 0,12 € / 1 prací dávka
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
pap. sáček 850 g
15 kg
pap. pytel 5 kg
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Pro výrobu domácího prášku

Standardní cena 9,97 €
0,20 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Můj proklepnutý košík (0)

Zatím se v košíku nic nenachází.

Vyberte zemi a měnu

Nelétáme ještě do celého světa jako čínské cvičky, ale doručujeme do Čech a na Slovensko.

Pokračovat
Už jen krůček k eko srdcovkám

Pro ukládání a zobrazení oblíbených zelenáčů se prosím přihlaste nebo registrujte.