Aromaterapie přírodními esenciálními oleji

Věděli jste, že?

Aromaterapie pomáhá dětem s poruchou pozornosti, v německých nemocnicích ji používají jako podpůrný léčebný prostředek a některé esenciální oleje jsou dokonce registrovány jako léčiva, třeba levandulová silice proti úzkosti.

Aromaterapie

Má velmi lehkou, tekutější texturu a okamžitě se vstřebává. Obsahuje více vody než emulze a zároveň menší koncentraci aktivních látek. Je vhodný pro citlivou pleť nebo při vrstvení kosmetiky.

Produkty v sypké formě bez jakékoli vodní složky. Jsou praktické na cestování i na doma. Před použitím je stačí rozmíchat ve vodě.

Konzistencí je lehčí než krém a hustší než fluid nebo sérum. Lehce se roztírá i vstřebává, neucpává póry a pokožku hezky hydratuje díky spojení oleje a vody.

Neparfémované produkty, které neobsahují žádnou látku přidanou jen kvůli vůni. Některé mohou mít jemné aroma, které jim přirozeně dodávají jiné použité suroviny ve složení.

Produkty s přidanou vonnou látkou. 99 % pokladů na Econea.cz obsahuje přírodní parfemaci, ostatní šetrnou syntetickou parfemaci s jasným původem aromatu. Informaci o vůni najdete u každého produktu.

Přírodní poklady s šetrným složením vhodným pro aknózní, citlivou, podrážděnou, vysušenou nebo jakkoli problematickou pokožku.

Certifikované organické produkty vyrobené podle zásad a přísných podmínek ekologického zemědělství, které hospodaří bez syntetických prostředků.

Čistě rostlinné produkty bez jakýchkoli živočišných složek a jejich derivátů.

Aromaterapie přírodními esenciálními oleji

Věděli jste, že?

Aromaterapie pomáhá dětem s poruchou pozornosti, v německých nemocnicích ji používají jako podpůrný léčebný prostředek a některé esenciální oleje jsou dokonce registrovány jako léčiva, třeba levandulová silice proti úzkosti.

Preč sú časy, keď sa aromaterapia, liečba vôňami, považovala za obyčajné šarlatánstvo. Prírodné vône môžu v tele spustiť kaskádu fyziologických reakcií. A to nie sú len prázdne slová. Opisujú ich historické pramene aj najnovšie vedecké štúdie. Aromaterapia je teraz v centre pozornosti. V niektorých krajinách sa stáva súčasťou každodenného života ľudí a dokonca aj vybrané nemocnice ho už používajú na podporu liečby.

Eterické oleje, na ktorých je založená aromaterapia, obsahujú tzv. éterické oleje. Udržujú rastlinu vitálnu, chránenú a vyživovanú a môžu mať priaznivý vplyv aj na ľudský organizmus. Každý esenciálny olej pôsobí na zdravie iným spôsobom a skúsení aromaterapeuti môžu namiešať špeciálne zmesi na konkrétne zdravotné problémy. Využívajú silu synergie, keď sa účinky jednotlivých esenciálnych olejov zosilnia, keď sa zmiešajú s inými esenciálnymi olejmi.

Ak uprednostňujete české značky, mali by ste sa zoznámiť s Nobilis Tilia. Je jedným z priekopníkov prírodnej aromaterapeutickej kozmetiky v Českej republike a ponúka čisté esenciálne oleje aj ich zmesi, napríklad na relaxáciu alebo posilnenie imunity.

Viac o tom, ako môžu vône z prírody prospievať vášmu zdraviu a ako, sa dozviete v tomto fragmentárnom článku na blogu.

Ak vás sem-tam trápia nejaké zdravotné ťažkosti, prelistujte si aj tento článok. Nájdete tu tipy na liečbu kašľa, prechladnutia a iných ochorení pomocou éterických olejov Nobilis Tilia.


V rozhovore so zakladateľmi voňavej značky Nobilis Tilia sa potom dozviete o vývoji aromaterapie v našich lúkach a hájoch. Odhalia tiež proces výroby nových produktov a ďalšie zákulisné zaujímavosti zo sveta liečivých vôní.

ČÍST VÍCE

Vyfiltrovat:

301 produktů
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Malý pomocník na cesty

Standardní cena 6,01 €
60,10 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Úleva od ucpaného nosu

Standardní cena 4,58 € 5,38 €
30,53 € / 100 g
Skladem 0 kusů
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Úleva při chřipce i po ní

Standardní cena 4,61 € 5,42 €
0,46 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Zbystří mysl a sníží stres

Standardní cena 6,55 €
65,50 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Pomocník při ucpaném nosu

Standardní cena 14,65 €
146,50 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Citrusy, hřejivé koření a cedrové dřevo

Standardní cena 6,26 €
0,63 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Povzbuzení kdykoli a kdekoli

Standardní cena 6,55 €
65,50 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Na tělo i vlasy

Standardní cena 12,89 €
12,89 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

Na tělo i vlasy

Standardní cena 12,89 €
12,89 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

Úleva při nevolnosti různého původu

Standardní cena 4,58 € 5,38 €
30,53 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Na tělo i vlasy

Standardní cena 12,89 €
12,89 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

Pro zklidnění a uvolnění těla i mysli

Standardní cena 4,58 € 5,38 €
30,53 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Zlepšovač nálady

4,55 €
0,46 € / 1 ml 0,35 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Pro absorpci éterických olejů

Standardní cena 3,55 €
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Levandule a zemitý cedr do difuzéru i koupele

Standardní cena 6,26 €
0,63 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Pro usmrkané dny

Standardní cena 15,11 €
30,22 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 10 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Pomocník při ucpaném nosu

Standardní cena 6,26 €
0,63 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S ručně vyráběným keramickým andílkem

Standardní cena 15,40 €
154,00 € / 100 g
Skladem 3 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Antibakteriální pomocník

5,80 €
0,58 € / 1 ml 0,49 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Maximálně udržitelné řešení

Standardní cena 20,82 €
208,20 € / 100 ml
Skladem 1 kus
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Povzbuzuje a osvěžuje

Standardní cena 3,90 € 4,59 €
39,00 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Uleví při nachlazení

5,38 €
0,54 € / 1 ml 0,44 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Praktický a elegantní

Standardní cena 5,76 €
44,31 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Univerzální oblíbenec

5,80 €
0,58 € / 1 ml 0,42 € / 1 ml 0,49 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
50 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Silné repelentní účinky

4,55 €
45,50 € / 100 ml 34,63 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Zklidňuje a podporuje zdravý spánek

Standardní cena 4,13 €
41,30 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Přírodní aromaterapie v autě

Standardní cena 12,06 €
17,23 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Zklidňující vůně

Standardní cena 5,21 € 6,13 €
0,58 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Energizuje, čistí vzduch

5,80 €
58,00 € / 100 ml 48,53 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml

Uvolňuje při stresu, napětí a vyčerpání

Standardní cena 5,50 € 6,47 €
0,61 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Můj proklepnutý košík (0)

Zatím se v košíku nic nenachází.

Vyberte zemi a měnu

Nelétáme ještě do celého světa jako čínské cvičky, ale doručujeme do Čech a na Slovensko.

Pokračovat
Už jen krůček k eko srdcovkám

Pro ukládání a zobrazení oblíbených zelenáčů se prosím přihlaste nebo registrujte.