Přírodní vonné éterické (esenciální) oleje na praní

Má velmi lehkou, tekutější texturu a okamžitě se vstřebává. Obsahuje více vody než emulze a zároveň menší koncentraci aktivních látek. Je vhodný pro citlivou pleť nebo při vrstvení kosmetiky.

Produkty v sypké formě bez jakékoli vodní složky. Jsou praktické na cestování i na doma. Před použitím je stačí rozmíchat ve vodě.

Konzistencí je lehčí než krém a hustší než fluid nebo sérum. Lehce se roztírá i vstřebává, neucpává póry a pokožku hezky hydratuje díky spojení oleje a vody.

Neparfémované produkty, které neobsahují žádnou látku přidanou jen kvůli vůni. Některé mohou mít jemné aroma, které jim přirozeně dodávají jiné použité suroviny ve složení.

Produkty s přidanou vonnou látkou. 99 % pokladů na Econea.cz obsahuje přírodní parfemaci, ostatní šetrnou syntetickou parfemaci s jasným původem aromatu. Informaci o vůni najdete u každého produktu.

Přírodní poklady s šetrným složením vhodným pro aknózní, citlivou, podrážděnou, vysušenou nebo jakkoli problematickou pokožku.

Certifikované organické produkty vyrobené podle zásad a přísných podmínek ekologického zemědělství, které hospodaří bez syntetických prostředků.

Čistě rostlinné produkty bez jakýchkoli živočišných složek a jejich derivátů.

Přírodní vonné éterické (esenciální) oleje na praní

Pri praní často používate voňavé mydlo alebo prací prášok, ale aký je to pocit vybrať z práčky bielizeň navyše prevoňanú prírodnou vôňou lúčnych rastlín a kvetov? Esenciálne oleje vhodné na pranie sú ideálne pre milovníkov krásnych, jemných vôní. Umývanie esenciálnymi olejmi sa stará o vaše zmysly.

ČÍST VÍCE
Zobrazit další podkategorie

Vyfiltrovat:

43 produktů
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Zlepšovač nálady

4,55 €
0,46 € / 1 ml 0,35 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Antibakteriální pomocník

5,80 €
0,58 € / 1 ml 0,49 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Uleví při nachlazení

5,38 €
0,54 € / 1 ml 0,44 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Univerzální oblíbenec

5,80 €
0,58 € / 1 ml 0,42 € / 1 ml 0,49 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
50 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Zklidňuje a podporuje zdravý spánek

Standardní cena 4,13 €
41,30 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Dodává optimismus

5,38 €
53,80 € / 100 ml 44,37 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Energizuje, čistí vzduch

5,80 €
58,00 € / 100 ml 48,53 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Svěží vůně borového lesa a jehličí

5,38 €
53,80 € / 100 ml 44,37 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Mužná a zklidňující vůně

5,38 €
44,37 € / 100 ml 53,80 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Podpoří dýchací cesty a soustředění

7,47 €
0,56 € / 1 ml 0,75 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml

Povzbuzuje a osvěžuje

Standardní cena 3,90 € 4,59 €
39,00 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Životabudič

5,80 €
0,58 € / 1 ml 0,49 € / 1 ml
Skladem 5 kusů
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Lisovaný za studena z kůry citronů

Standardní cena 3,96 €
0,40 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Jemná sladká vůně, vhodná i pro děti

Standardní cena 3,55 € 4,17 €
0,36 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Praktický dárek do každé domácnosti

Standardní cena 18,34 € 21,57 €
36,68 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Sladká citrusová vůně z Itálie

Standardní cena 3,26 € 3,84 €
0,33 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Čistí a osvěžuje vzduch

Standardní cena 3,19 € 3,76 €
0,32 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Protizánětlivý a uklidňující

Standardní cena 13,73 €
1,37 € / 1 ml
Skladem 4 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Dávka citrusové energie

Standardní cena 4,55 €
45,50 € / 100 ml
Skladem 3 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Sladká vůně vhodná i pro děti

Standardní cena 4,55 €
45,50 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Osvěžující letní vůně z Itálie

Standardní cena 3,16 € 3,71 €
0,32 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Na uvolnění dýchacích cest

Standardní cena 3,72 € 4,38 €
0,37 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Ulevuje při neklidu a úzkosti

Standardní cena 7,05 €
0,71 € / 1 ml
Skladem 2 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Intenzivní bylinná vůně z Austrálie

Standardní cena 4,19 € 4,92 €
0,42 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Podpora dýchacích cest

Standardní cena 3,40 € 4,01 €
0,34 € / 1 ml
Skladem 5 kusů
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Energie pro tělo i mysl

Standardní cena 3,01 € 3,55 €
0,30 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Zklidňuje při nespavosti a stresu

Standardní cena 5,60 € 6,59 €
0,56 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Nevoní obtížnému hmyzu

Standardní cena 3,94 € 4,63 €
0,39 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Chladivá mentolová vůně do difuzéru i k masáži

Standardní cena 6,55 €
0,66 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Antibakteriální a protiinfekční

Standardní cena 7,47 €
0,75 € / 1 ml
Skladem 4 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Můj proklepnutý košík (0)

Zatím se v košíku nic nenachází.

Vyberte zemi a měnu

Nelétáme ještě do celého světa jako čínské cvičky, ale doručujeme do Čech a na Slovensko.

Pokračovat
Už jen krůček k eko srdcovkám

Pro ukládání a zobrazení oblíbených zelenáčů se prosím přihlaste nebo registrujte.