Prehliadka nováčikov

Má velmi lehkou, tekutější texturu a okamžitě se vstřebává. Obsahuje více vody než emulze a zároveň menší koncentraci aktivních látek. Je vhodný pro citlivou pleť nebo při vrstvení kosmetiky.

Produkty v sypké formě bez jakékoli vodní složky. Jsou praktické na cestování i na doma. Před použitím je stačí rozmíchat ve vodě.

Konzistencí je lehčí než krém a hustší než fluid nebo sérum. Lehce se roztírá i vstřebává, neucpává póry a pokožku hezky hydratuje díky spojení oleje a vody.

Neparfémované produkty, které neobsahují žádnou látku přidanou jen kvůli vůni. Některé mohou mít jemné aroma, které jim přirozeně dodávají jiné použité suroviny ve složení.

Produkty s přidanou vonnou látkou. 99 % pokladů na Econea.cz obsahuje přírodní parfemaci, ostatní šetrnou syntetickou parfemaci s jasným původem aromatu. Informaci o vůni najdete u každého produktu.

Přírodní poklady s šetrným složením vhodným pro aknózní, citlivou, podrážděnou, vysušenou nebo jakkoli problematickou pokožku.

Certifikované organické produkty vyrobené podle zásad a přísných podmínek ekologického zemědělství, které hospodaří bez syntetických prostředků.

Čistě rostlinné produkty bez jakýchkoli živočišných složek a jejich derivátů.

Prehliadka nováčikov

Zobrazit další podkategorie

Vyfiltrovat:

3713 produktů

Za studena lisovaný

Standardní cena 5,80 €
11,60 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Hojivý poklad

Standardní cena 10,10 €
40,40 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 10 dnů
Nedostupné

Bez parfemace

Standardní cena 19,15 €
25,53 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 3 týdnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Uklidňující vůně levandule a cedru

Standardní cena 14,65 €
20,93 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Pro vnitřní klid

Standardní cena 10,39 €
3,46 € / 10 ml
Skladem
Odesíláme do 3 týdnů
Nedostupné

Relaxační, harmonizační a posilující

11,06 €
3,30 € / 10 ml 2,21 € / 10 ml
Skladem
Odesíláme do 3 týdnů
Nedostupné
50 ml
mini (10 ml)

Voděodolné, nedělá bílé fleky

26,54 €
26,54 € / 100 ml 20,64 € / 100 ml
Skladem 4 kusy
Odesíláme do 10 dnů
Nedostupné
100 ml
150 ml

Praktická aplikace, obal bez plastů

Standardní cena 16,61 €
83,05 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné

S mátou a citrónem

10,81 €
0,51 € / 1 prací dávka 0,45 € / 1 prací dávka 0,41 € / 1 prací dávka 0,82 € / 1 prací dávka
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1,5 l
5 l
10 l
120 ml

S vůní levandule, pere od 30 do 95 °C

13,73 €
0,51 € / 1 prací dávka 0,82 € / 1 prací dávka 0,45 € / 1 prací dávka 0,42 € / 1 prací dávka
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
2 l
120 ml
5 l
10 l

Na bázi kyseliny citronové

Standardní cena 6,63 €
0,66 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

S jemnou vůní citronové trávy

4,55 €
0,91 € / 100 ml 0,55 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
500 ml
10 l

S BIO éterickými oleji

5,38 €
0,72 € / 100 ml 0,49 € / 100 ml 1,36 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
750 ml
10 l
120 ml

Bez vůně a vydatný díky vysoké koncentraci

5,38 €
1,08 € / 100 ml 0,45 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
500 ml
10 l

Ovocně voní a pění hned z dávkovače

4,55 €
2,28 € / 100 ml 1,16 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
200 ml
1 l

Pro vaše ruce, obličej i celé tělo

7,47 €
2,49 € / 100 ml 1,46 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
300 ml
1 l

Se šalvějí, levandulí a rostlinným alkoholem

14,56 €
1,46 € / 100 ml 1,12 € / 100 ml 2,08 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 l
10 l
Sprej 500 ml

Snazší žehlení i suchého a pomačkaného prádla

Standardní cena 4,55 €
0,91 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Vhodný i na vlnu a hedvábí

4,55 €
4,55 € / 100 ml 2,08 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
100 ml
500 ml (refill)

Pro účinné praní v tvrdé vodě

5,80 €
1,16 € / 100 g 0,79 € / 100 g 0,67 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
500 g
1 kg
5 kg

Pro vaše ruce, obličej i celé tělo

7,47 €
2,49 € / 100 ml 1,46 € / 100 ml 1,19 € / 100 ml
Skladem 1 kus
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
300 ml
1 l
10 l

Vhodný i pro citlivou pokožku

5,80 €
0,58 € / 100 ml 0,96 € / 100 ml 0,49 € / 100 ml 0,45 € / 100 ml 1,36 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 l
300 ml
5 l
10 l
120 ml

S glycerinem proti vysušení a vůní bergamotu

8,72 €
2,91 € / 100 ml 5,38 € / 100 ml 2,04 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
300 ml
100 ml (sprej)
1 l

Se včelím a karnaubským voskem pro lesk

14,56 €
2,91 € / 100 ml 2,13 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
500 ml
5 l

Pro vaše ruce, obličej i celé tělo

15,81 €
1,58 € / 100 ml 1,34 € / 100 ml 2,63 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 l
10 l
300 ml

Vhodný i pro citlivou pokožku

3,71 €
1,24 € / 100 ml 0,52 € / 100 ml 0,66 € / 100 ml 1,36 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
300 ml
1 l
120 ml
10 l

I na zažranou špínu a mastnotu

5,80 €
1,16 € / 100 ml 0,85 € / 100 ml 0,75 € / 100 ml 1,36 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
500 ml
5 l
10 l
120 ml

Nová vylepšená receptura

10,39 €
0,42 € / 1 tableta 0,27 € / 1 tableta
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
25 ks
800 ks

S levandulovým éterickým olejem

10,39 €
0,61 € / 1 prací dávka 0,57 € / 1 prací dávka 0,82 € / 1 prací dávka
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 l
10 l
120 ml

S BIO éterickými oleji

5,38 €
0,72 € / 100 ml 0,49 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
750 ml
10 l

Můj proklepnutý košík (0)

Zatím se v košíku nic nenachází.

Vyberte zemi a měnu

Nelétáme ještě do celého světa jako čínské cvičky, ale doručujeme do Čech a na Slovensko.

Pokračovat
Už jen krůček k eko srdcovkám

Pro ukládání a zobrazení oblíbených zelenáčů se prosím přihlaste nebo registrujte.