Prehliadka nováčikov

Má velmi lehkou, tekutější texturu a okamžitě se vstřebává. Obsahuje více vody než emulze a zároveň menší koncentraci aktivních látek. Je vhodný pro citlivou pleť nebo při vrstvení kosmetiky.

Produkty v sypké formě bez jakékoli vodní složky. Jsou praktické na cestování i na doma. Před použitím je stačí rozmíchat ve vodě.

Konzistencí je lehčí než krém a hustší než fluid nebo sérum. Lehce se roztírá i vstřebává, neucpává póry a pokožku hezky hydratuje díky spojení oleje a vody.

Neparfémované produkty, které neobsahují žádnou látku přidanou jen kvůli vůni. Některé mohou mít jemné aroma, které jim přirozeně dodávají jiné použité suroviny ve složení.

Produkty s přidanou vonnou látkou. 99 % pokladů na Econea.cz obsahuje přírodní parfemaci, ostatní šetrnou syntetickou parfemaci s jasným původem aromatu. Informaci o vůni najdete u každého produktu.

Přírodní poklady s šetrným složením vhodným pro aknózní, citlivou, podrážděnou, vysušenou nebo jakkoli problematickou pokožku.

Certifikované organické produkty vyrobené podle zásad a přísných podmínek ekologického zemědělství, které hospodaří bez syntetických prostředků.

Čistě rostlinné produkty bez jakýchkoli živočišných složek a jejich derivátů.

Prehliadka nováčikov

Zobrazit další podkategorie

Vyfiltrovat:

3711 produktů

Účinný až 24 hodin

Standardní cena 9,97 €
22,16 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Bez lepku, laktózy, vajec i umělých aromat

Standardní cena 3,34 €
2,23 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné

100% ochrana proti veškerému hmyzu

13,56 €
13,56 € / 100 ml 15,78 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 2 dnů
Nedostupné
100 ml
50 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Standardní cena 1,66 €
0,50 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Standardní cena 1,66 €
0,50 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Celé včetně kůry, naložené v cukru

Standardní cena 11,39 €
2,07 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Standardní cena 16,65 €
6,66 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Standardní cena 16,65 €
6,66 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Aktivátor perkarbonátu sodného

3,71 €
3,71 € / 100 g 2,75 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
100 g
500 g
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Pro ekologické praní prádla

7,05 €
1,41 € / 100 g 1,29 € / 100 g
Skladem 5 kusů
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
500 g
1 kg
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Vhodné i pro děti od 6 let

Standardní cena 8,64 €
34,56 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 10 dnů
Nedostupné

Relaxace a inspirace

Standardní cena 10,39 €
3,46 € / 10 ml
Skladem
Odesíláme do 3 týdnů
Nedostupné

Konejšivý a relaxační

3,30 €
3,30 € / 10 ml 2,21 € / 10 ml
Skladem
Odesíláme do 3 týdnů
Nedostupné
mini (10 ml)
50 ml

Povznášející, rozveselující a povzbudivé

Standardní cena 11,06 €
2,21 € / 10 ml
Skladem
Odesíláme do 3 týdnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Z čaje bancha s citronem, osvěžující a perlivá

Standardní cena 2,62 €
0,52 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné

Praktická aplikace, obal bez plastů

Standardní cena 16,61 €
83,05 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné

Minerální filtr bez nanočástic

Standardní cena 27,75 €
37,00 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné

Vyrovnávající, relaxační a stres-odbourávající

Standardní cena 11,06 €
2,21 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 3 týdnů
Nedostupné

Harmonizační, rozjasňující a energizující

Standardní cena 11,06 €
2,21 € / 10 ml
Skladem
Odesíláme do 3 týdnů
Nedostupné

S přírodním minerálním filtrem

14,40 €
14,40 € / 100 ml 17,44 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné
100 ml
50 ml

Pro rovnováhu mikrobiomu pleti

Standardní cena 12,48 €
24,96 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 3 týdnů
Nedostupné

Osvěžuje a energizuje

3,30 €
3,30 € / 10 ml 2,21 € / 10 ml
Skladem
Odesíláme do 3 týdnů
Nedostupné
mini (10 ml)
50 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

100% přírodní deodorant

6,63 €
5,53 € / 100 g 7,58 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
120 g
60 g

Pro rovnoměrné a přirozené opálení

Standardní cena 13,31 €
6,66 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 3 týdnů
Nedostupné

Relaxační, uklidňující, konejšivé

Standardní cena 10,39 €
2,08 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 3 týdnů
Nedostupné

S vanilkovo-kokosovou vůní

Standardní cena 8,72 €
5,81 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 3 týdnů
Nedostupné

Výhodné a praktické balení

Standardní cena 12,43 €
2,63 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné

Praktická aplikace, obal bez plastů

Standardní cena 24,83 €
41,38 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné

Nevysušuje a krásně voní

Standardní cena 13,73 €
3,31 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné

Praktická aplikace, obal bez plastů

Standardní cena 16,61 €
83,05 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné

Můj proklepnutý košík (0)

Zatím se v košíku nic nenachází.

Vyberte zemi a měnu

Nelétáme ještě do celého světa jako čínské cvičky, ale doručujeme do Čech a na Slovensko.

Pokračovat
Už jen krůček k eko srdcovkám

Pro ukládání a zobrazení oblíbených zelenáčů se prosím přihlaste nebo registrujte.