Prehliadka nováčikov

Má velmi lehkou, tekutější texturu a okamžitě se vstřebává. Obsahuje více vody než emulze a zároveň menší koncentraci aktivních látek. Je vhodný pro citlivou pleť nebo při vrstvení kosmetiky.

Produkty v sypké formě bez jakékoli vodní složky. Jsou praktické na cestování i na doma. Před použitím je stačí rozmíchat ve vodě.

Konzistencí je lehčí než krém a hustší než fluid nebo sérum. Lehce se roztírá i vstřebává, neucpává póry a pokožku hezky hydratuje díky spojení oleje a vody.

Neparfémované produkty, které neobsahují žádnou látku přidanou jen kvůli vůni. Některé mohou mít jemné aroma, které jim přirozeně dodávají jiné použité suroviny ve složení.

Produkty s přidanou vonnou látkou. 99 % pokladů na Econea.cz obsahuje přírodní parfemaci, ostatní šetrnou syntetickou parfemaci s jasným původem aromatu. Informaci o vůni najdete u každého produktu.

Přírodní poklady s šetrným složením vhodným pro aknózní, citlivou, podrážděnou, vysušenou nebo jakkoli problematickou pokožku.

Certifikované organické produkty vyrobené podle zásad a přísných podmínek ekologického zemědělství, které hospodaří bez syntetických prostředků.

Čistě rostlinné produkty bez jakýchkoli živočišných složek a jejich derivátů.

Prehliadka nováčikov

Zobrazit další podkategorie

Vyfiltrovat:

3715 produktů

Odstraní make-up, čistí a tonizuje

Standardní cena 16,06 €
16,06 € / 100 ml
Skladem 4 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Sametový tón oříškově hnědé

Standardní cena 13,14 €
13,14 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do měsíce
Nedostupné

Oceněný na Natural & Organic Awards 2016

14,98 €
0,40 € / 1 prací dávka 0,31 € / 1 prací dávka
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné
1,5 l
15 l

Vyhlazuje pleť, zklidní ji i po holení

6,22 €
20,73 € / 100 ml 10,81 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
30 ml
100 ml

Bez parfemace, na tělo, tvář, ruce i chodidla

Standardní cena 14,56 €
14,56 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Potravinářská kvalita

1,67 €
1,67 € / 100 g 0,25 € / 100 g 0,22 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
100 g
1 kg
5 kg
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S přírodní chutí koly a bez kofeinu

Standardní cena 10,22 €
2,04 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Na asijskou kuchyni

Standardní cena 3,75 €
7,50 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Bez soli a emulgátorů

Standardní cena 3,13 €
12,52 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Od lokálních farmářů

Standardní cena 3,33 €
6,66 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Stimuluje a prohřívá

Standardní cena 4,55 €
45,50 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Budou děti milovat

Standardní cena 9,97 €
9,97 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Intenzivní hydratace a obnova mikrobiomu

24,58 €
81,93 € / 100 ml 83,50 € / 100 ml
Skladem 3 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
30 ml
2 ml - vzorek
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Chuť pravých italských těstovin

Standardní cena 4,34 €
10,85 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Osvěžení bez přidaného cukru

Standardní cena 11,26 €
2,25 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Tradiční koření pro všechny druhy chleba

Standardní cena 3,33 €
7,40 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Zvýrazňuje chuť pokrmů

Standardní cena 5,22 €
8,70 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Osvěžující chuť bez přidaného cukru

Standardní cena 11,26 €
2,25 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Hojivý poklad

12,81 €
38,40 € / 100 ml 25,62 € / 100 ml
Skladem 2 kusy
Odesíláme do 10 dnů
Nedostupné
50 ml
15 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Výživa pro pleť, měkká konzistence

4,59 €
30,60 € / 100 ml 23,04 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 10 dnů
Nedostupné
15 ml
50 ml

Zdroj omega-3 mastných kyselin

Standardní cena 1,54 €
8,56 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné

S krásnou svěží vůní

Standardní cena 5,63 €
3,75 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

S mandlovým olejem

Standardní cena 5,22 €
3,48 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Ideální pro děti

4,38 €
7,30 € / 100 g 3,76 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
60 g
300 g

Ideální pro děti

4,38 €
7,30 € / 100 g 3,76 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
60 g
300 g

Krásně pění

4,38 €
7,30 € / 100 g 3,76 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
60 g
300 g

Krásně pění

4,38 €
7,30 € / 100 g 3,76 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
60 g
300 g

Krásně pění

4,38 €
7,30 € / 100 g 3,76 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
60 g
300 g

Savost 2 kapičky

Standardní cena 4,55 €
0,16 € / 1 ks
Skladem
Odesíláme do 10 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Krásný dárek pro učitele

Standardní cena 4,38 €
9,73 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Můj proklepnutý košík (0)

Zatím se v košíku nic nenachází.

Vyberte zemi a měnu

Nelétáme ještě do celého světa jako čínské cvičky, ale doručujeme do Čech a na Slovensko.

Pokračovat
Už jen krůček k eko srdcovkám

Pro ukládání a zobrazení oblíbených zelenáčů se prosím přihlaste nebo registrujte.