Přírodní (BIO) tekuté šampony na vlasy

Věděli jste, že?

Konvenční značky šamponů často staví receptury na dráždivých tenzidech jako je SLS (Sodium Lauryl Sulfate) či SLES (Sodium Laureth Sulfate). Ty ale můžou vlasovou pokožku přesušovat a ta se ve své nespokojenosti začne víc mastit nebo tvořit lupy.

Tekuté šampony

Má velmi lehkou, tekutější texturu a okamžitě se vstřebává. Obsahuje více vody než emulze a zároveň menší koncentraci aktivních látek. Je vhodný pro citlivou pleť nebo při vrstvení kosmetiky.

Produkty v sypké formě bez jakékoli vodní složky. Jsou praktické na cestování i na doma. Před použitím je stačí rozmíchat ve vodě.

Konzistencí je lehčí než krém a hustší než fluid nebo sérum. Lehce se roztírá i vstřebává, neucpává póry a pokožku hezky hydratuje díky spojení oleje a vody.

Neparfémované produkty, které neobsahují žádnou látku přidanou jen kvůli vůni. Některé mohou mít jemné aroma, které jim přirozeně dodávají jiné použité suroviny ve složení.

Produkty s přidanou vonnou látkou. 99 % pokladů na Econea.cz obsahuje přírodní parfemaci, ostatní šetrnou syntetickou parfemaci s jasným původem aromatu. Informaci o vůni najdete u každého produktu.

Přírodní poklady s šetrným složením vhodným pro aknózní, citlivou, podrážděnou, vysušenou nebo jakkoli problematickou pokožku.

Certifikované organické produkty vyrobené podle zásad a přísných podmínek ekologického zemědělství, které hospodaří bez syntetických prostředků.

Čistě rostlinné produkty bez jakýchkoli živočišných složek a jejich derivátů.

Přírodní (BIO) tekuté šampony na vlasy

Věděli jste, že?

Konvenční značky šamponů často staví receptury na dráždivých tenzidech jako je SLS (Sodium Lauryl Sulfate) či SLES (Sodium Laureth Sulfate). Ty ale můžou vlasovou pokožku přesušovat a ta se ve své nespokojenosti začne víc mastit nebo tvořit lupy.

Vstupujete do šampónového raja, kde je každý štýl vlasov ako doma - suché aj mastné, rovné aj kučeravé, husté aj jemné. Navyše všetky peny v tejto virtuálnej polici prešli prísnym sitom Econea, takže máte istotu, že máte k dispozícii to najprirodzenejšie a k planéte najšetrnejšie zloženie pre vaše vlasy a planétu.

ČÍST VÍCE
Zobrazit další podkategorie

Vyfiltrovat:

73 produktů
SLEVA 15 % s kódem
URTEKRAM15

Ideální i pro citlivou pokožku a suché vlasy

9,76 €
3,90 € / 100 ml 3,33 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné
250 ml
500 ml

Pro jemné a lámavé vlasy

9,13 €
4,57 € / 100 ml 2,04 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné
200 ml
30 ml

Vhodný i pro osoby s MCS

Standardní cena 13,13 €
5,25 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 3 týdnů
Nedostupné

Pro vlasy se sklonem k maštění

Standardní cena 9,13 €
4,57 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
URTEKRAM15

S aloe vera a slunečnicovým olejem

9,76 €
3,90 € / 100 ml 3,33 € / 100 ml
Skladem 4 kusy
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné
250 ml
500 ml
SLEVA 15 % s kódem
URTEKRAM15

S extraktem z kůry magnolie

9,76 €
3,90 € / 100 ml 3,33 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné
250 ml
500 ml
SLEVA 15 % s kódem
URTEKRAM15

S extraktem ze sedmikrásky a z mořských řas

9,76 €
3,90 € / 100 ml 3,33 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné
250 ml
500 ml

Zklidňuje vlasovou pokožku

Standardní cena 9,13 €
4,57 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
URTEKRAM15

Vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku

9,76 €
3,90 € / 100 ml 3,33 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné
250 ml
500 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Výživný a pečující

6,63 €
2,21 € / 100 ml 3,29 € / 100 ml 1,83 € / 100 ml 1,24 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
300 ml
100 ml
500 ml
5 l
SLEVA 15 % s kódem
URTEKRAM15

S levandulí a kůrou z magnolie

9,76 €
3,90 € / 100 ml 3,33 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné
250 ml
500 ml

Rozjasní barvu a dodá vlasům lesk

Standardní cena 9,13 €
4,57 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné

Podpoří intenzitu a výdrž přírodní barvy

Standardní cena 8,30 €
5,53 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 5 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
URTEKRAM15

S červenou řepou pro trvanlivost barvy

9,76 €
3,90 € / 100 ml 3,33 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné
250 ml
500 ml

Pro lesklé lokny

Standardní cena 10,80 €
5,40 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 3 týdnů
Nedostupné

Pro lesklé lokny

Standardní cena 0,50 €
7,14 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 3 týdnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
URTEKRAM15

S výtažkem z květů jasmínu

9,76 €
3,90 € / 100 ml 3,33 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné
250 ml
500 ml
SLEVA 15 % s kódem
URTEKRAM15

Šetrná péče hlavně pro jemné vlasy

9,76 €
3,90 € / 100 ml 3,33 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné
250 ml
500 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Na mastné vlasy

6,63 €
2,21 € / 100 ml 3,29 € / 100 ml 1,83 € / 100 ml 1,24 € / 100 ml
Skladem 4 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
300 ml
100 ml
500 ml
5 l

S ovesnými extrakty a levandulovou vodou

Standardní cena 13,55 €
9,03 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
URTEKRAM15

Pro lesklé a hebké vlasy

9,76 €
3,90 € / 100 ml 3,33 € / 100 ml
Skladem 1 kus
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné
250 ml
500 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Pro celou rodinu

6,63 €
2,21 € / 100 ml 3,29 € / 100 ml 1,83 € / 100 ml 1,24 € / 100 ml
Skladem 2 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
300 ml
100 ml
500 ml
5 l
SLEVA 15 % s kódem
URTEKRAM15

Svěží vůně pomeranče, meduňky a máty

16,64 €
3,90 € / 100 ml 3,33 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné
500 ml
250 ml

Ideální pro mastné vlasy

Standardní cena 6,63 €
2,65 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 3 týdnů
Nedostupné

Redukuje kožní maz

Standardní cena 0,50 €
7,14 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 3 týdnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
URTEKRAM15

Voní levandulí, modrým heřmánkem a rozmarýnem

16,64 €
3,90 € / 100 ml 3,33 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 2 týdnů
Nedostupné
500 ml
250 ml

Ideální na roztřepené konečky

Standardní cena 10,80 €
5,40 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 3 týdnů
Nedostupné

Redukuje kožní maz

Standardní cena 10,80 €
5,40 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 3 týdnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Hypoalergenní složení

6,63 €
2,21 € / 100 ml 1,83 € / 100 ml 1,24 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
300 ml
500 ml
5 l

Nedráždí pokožku hlavy ani při denním mytí

Standardní cena 0,50 €
7,14 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 3 týdnů
Nedostupné

Můj proklepnutý košík (0)

Zatím se v košíku nic nenachází.

Vyberte zemi a měnu

Nelétáme ještě do celého světa jako čínské cvičky, ale doručujeme do Čech a na Slovensko.

Pokračovat
Už jen krůček k eko srdcovkám

Pro ukládání a zobrazení oblíbených zelenáčů se prosím přihlaste nebo registrujte.