Prehliadka nováčikov

Má velmi lehkou, tekutější texturu a okamžitě se vstřebává. Obsahuje více vody než emulze a zároveň menší koncentraci aktivních látek. Je vhodný pro citlivou pleť nebo při vrstvení kosmetiky.

Produkty v sypké formě bez jakékoli vodní složky. Jsou praktické na cestování i na doma. Před použitím je stačí rozmíchat ve vodě.

Konzistencí je lehčí než krém a hustší než fluid nebo sérum. Lehce se roztírá i vstřebává, neucpává póry a pokožku hezky hydratuje díky spojení oleje a vody.

Neparfémované produkty, které neobsahují žádnou látku přidanou jen kvůli vůni. Některé mohou mít jemné aroma, které jim přirozeně dodávají jiné použité suroviny ve složení.

Produkty s přidanou vonnou látkou. 99 % pokladů na Econea.cz obsahuje přírodní parfemaci, ostatní šetrnou syntetickou parfemaci s jasným původem aromatu. Informaci o vůni najdete u každého produktu.

Přírodní poklady s šetrným složením vhodným pro aknózní, citlivou, podrážděnou, vysušenou nebo jakkoli problematickou pokožku.

Certifikované organické produkty vyrobené podle zásad a přísných podmínek ekologického zemědělství, které hospodaří bez syntetických prostředků.

Čistě rostlinné produkty bez jakýchkoli živočišných složek a jejich derivátů.

Prehliadka nováčikov

Zobrazit další podkategorie

Vyfiltrovat:

3666 produktů
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Směs bakteriálních kultur a enzymů

Standardní cena 18,72 €
3,74 € / 100 g
Skladem 5 kusů
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Zjistíte, kolik změkčovače vody potřebujete

Standardní cena 1,46 €
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Překryje pachy i v blízkosti toalety

Standardní cena 5,80 €
5,80 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Šetrnější náhrada aviváže

6,63 €
0,66 € / 100 ml 0,62 € / 100 ml 0,58 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 l
2 l
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S českým BIO jitrocelem

4,13 €
1,42 € / 100 ml 1,38 € / 100 ml 3,13 € / 100 ml 825,60 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
290 ml
480 ml
100 ml
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Chrání jemná vlákna a omezuje plstnatění

Standardní cena 7,05 €
0,71 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Svěží citrusová vůně i do kanceláře

Standardní cena 5,80 €
5,80 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Z biobavlny a bambusu

Standardní cena 4,13 €
2,58 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Výrazná a příjemně bylinná vůně

Standardní cena 5,80 €
5,80 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Energizuje, čistí vzduch

5,80 €
58,00 € / 100 ml 48,50 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Svěží vůně borového lesa a jehličí

5,38 €
53,80 € / 100 ml 44,33 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Na mastné vlasy

6,63 €
2,21 € / 100 ml 3,29 € / 100 ml 1,83 € / 100 ml 1,24 € / 100 ml
Skladem 4 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
300 ml
100 ml
500 ml
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Hypoalergenní složení

6,63 €
2,21 € / 100 ml 1,83 € / 100 ml 1,24 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
300 ml
500 ml
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Uleví při nachlazení

5,38 €
0,54 € / 1 ml 0,44 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

I k ručnímu praní jemného prádla a vlny

Standardní cena 5,80 €
2,90 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Životabudič

5,80 €
0,58 € / 1 ml 0,49 € / 1 ml
Skladem 5 kusů
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Silné repelentní účinky

4,55 €
45,50 € / 100 ml 34,60 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
10 ml
30 ml
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Pro zjemnění syntetického prádla

7,05 €
0,71 € / 100 ml 0,62 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 l
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

V BIO kvalitě

27,06 €
0,41 € / 1 prací dávka 0,45 € / 1 prací dávka
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
1 kg
500 g
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Výživný a pečující

6,63 €
2,21 € / 100 ml 3,29 € / 100 ml 1,83 € / 100 ml 1,24 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
300 ml
100 ml
500 ml
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S českým BIO jitrocelem

4,13 €
1,42 € / 100 ml 1,38 € / 100 ml 3,13 € / 100 ml 825,60 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
290 ml
480 ml
100 ml
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

I pro nejjemnější prádlo

Standardní cena 6,21 €
0,62 € / 1 prací dávka
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Mátové osvěžení

Standardní cena 8,30 €
8,30 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Výrazná květinová vůně

Standardní cena 6,21 €
0,62 € / 1 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Na bázi mikroorganismů a enzymů

Standardní cena 18,72 €
3,74 € / 100 g
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Výrazná květinová vůně

Standardní cena 6,21 €
6,21 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

S rozmarýnem, cedrem a levandulí

Standardní cena 5,80 €
5,80 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Nádobí bez šmouh a zaschlých kapek

6,21 €
0,83 € / 100 ml 0,75 € / 100 ml
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
750 ml
5 l
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Na jeden prací cyklus stačí lžíce

8,30 €
0,15 € / 1 prací dávka 0,12 € / 1 prací dávka 0,10 € / 1 prací dávka
Skladem
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné
pap. sáček 850 g
pap. pytel 5 kg
15 kg
SLEVA 15 % s kódem
DOMACIKVALITA

Maximálně udržitelné řešení

Standardní cena 20,81 €
208,10 € / 100 ml
Skladem 4 kusy
Odesíláme do 4 dnů
Nedostupné

Můj proklepnutý košík (0)

Zatím se v košíku nic nenachází.

Vyberte zemi a měnu

Nelétáme ještě do celého světa jako čínské cvičky, ale doručujeme do Čech a na Slovensko.

Pokračovat
Už jen krůček k eko srdcovkám

Pro ukládání a zobrazení oblíbených zelenáčů se prosím přihlaste nebo registrujte.